Kdo jsme

Jsme parta sportovních nadšenců, kteří milují pohyb a práci s dětmi.

Vše začalo (oficiálně) v roce 2006, kdy se pod taktovkou Míši a Niky zrodil nápad založit aerobní oddíl, který nebude vychovávat pouze „mistryně republiky“, ale dá prostor si zasoutěžit všem holčičkám, které soutěžit a cvičit chtějí. Vznikl „Aerobic Club BBS“, který začínal s 10 děvčaty a postupně se rozrostl do členské základny 100 a více dětí.

Několik let jsme fungovaly „pod střechou“ TJ Jiskry Vratislavice. S rostoucí základnou, vyššími ambicemi i novými plány a nápady jsme se rozhodly osamostatnit a v březnu 2018 vznikla Akademie sportu Liberec, která se chce vedle sportovního a komerčního aerobiku věnuje širšímu spektru sportovních aktivit.

Naším cílem je mít kolem sebe spokojené sportující děti, kteří se budou těšit na trénink a sport a zdravý životní styl pro ně bude stejnou samozřejmostí jako pro nás (to vůbec neznamená, že nemilujeme pizzu, hranolky a občas i ten McDonald).

Nesmírně si vážíme skvělé party dětí a rodičů, kteří jsou „v tom“ s námi, protože vy jste těmi nosnými pilíři, na kterých to celé stojí.

Zakladatelkou Akademie sportu Liberec a odpovědnou osobou je Ing. Veronika Kolmann (Nika).