ON-LINE přihláška na Letní Příměstské Tábory 2022

Věříme, že léto 2022 si společně užijeme!

Milí sporťáci,
spouštíme pro vás online registrace, kde se můžete začít přihlašovat na letní nadupané příměstské tábory 2022, které jsme pro vás připravili. A jak nás znáte, o zábavu a spoustu prima zážitků určitě nebude nouze! 😁🤩
 
Vybrali jsme již tradiční nabídku, která se v uplynulých letech osvědčila, těšit se tedy můžete na ADRENALIŇÁK I. a II., SPORŤÁK i AEROBIČÁK, které budou určitě stát opět za to! A nově si budou moci děti zkusit MALÉHO ZÁŽITKÁŘE.
 
V případě dotazů určitě neváhejte a volejte: Veronika Kolmann (+420 608 258 417).
 
ON-LINE přihlášky naleznete i v menu volnočasové aktivity/příměstské tábory 2022.

Příměstské tábory:

ADRENALIŇÁK I. je sportovní příměstský tábor nabitý adrenalinovými výzvami a dobrodružstvím. Je vhodný pro všechny holky a kluky, kteří rádi překonávají výzvy a překážky, nebojí se výšek, rychlosti, pádů ani čerta v létě. Těšit se můžete například na park vysokých lan, raftting, horolezectví, koloběžky, paddleboarding a další zážitky.
Aktivity nebudou totožné a nebudou probíhat na stejných místech (možno tedy zúčastnit se obou turnusů Adenaliňák I. a II. ).

SPORŤÁK je sportovní příměstský tábor vhodný pro všechny holky a kluky, kteří rádi tráví čas aktivně. Týden bude plný tradičních (míčové sporty, orientační běh, atletické hry) i netradičních sportů. Nebude samozřejmě ani nouze o soutěže, hádanky i rébusy pro bystré hlavičky. Vhodné pro školou povinné děti, ale lze po předešlé domluvě přihlásit i menšího „zdatného“ sporťáka (např. z Dětí na startu – MŠ).

MALÝ ZÁŽITKÁŘ sportovní hry, návštěva ZOO, EkoPark, IQ aktivity, vodní hrátky, celodenní výlet do zábavního parku, trampolíny a další výlety a dobrodružství, které potěší převážně menší děti. Vhodné pro děti od 4-5ti let.

ADRENALIŇÁK II. je sportovní příměstský tábor nabitý adrenalinovými výzvami a dobrodružstvím. Je vhodný pro všechny holky a kluky, kteří rádi překonávají výzvy a překážky, nebojí se výšek, rychlosti, pádů ani čerta v létě. Těšit se můžete například na park vysokých lan, raftting, horolezectví, koloběžky, paddleboarding a další zážitky.
Aktivity nebudou totožné a nebudou probíhat na stejných místech (možno tedy zúčastnit se obou turnusů Adenaliňák I. a II.).

SUMMER DANCE a AEROBIČÁK je aerobikově protančený příměstský tábor vhodný pro všechny holky i holčičky (kluci jsou samozřejmě také vítáni). Cílem těchto 5 dní bude užít si týden plný různých tanečních stylů a pohybů, které budou doplněny o základy gymnastiky a aerobiku. Pro ASL Aerobičky bude týden opět „povinný“, neboť během něj proběhne vedle zábavy, soutěží a legrace i sportovní příprava na další sezónu.