POMÁHEJME (opět) SPOLEČNĚ!

Milí rodiče, prarodiče, přátelé,
 
přejeme Vám krásný adventní čas, ať dětem čekání na Ježíška uteče co nejrychleji a vy máte dostatek času si vše v klidu a v kruhu rodinném vychutnat. 
 
S blížícím se termínem naší Vánoční show (pátek 20.prosince 2019 v KC „101010“), která je určena pro všechny malé i velké sporťáky našeho klubu, bychom Vás rádi seznámili s akcí „POMOC PRO SLUNÍČKA“. Jedná se o materiální i finanční sbírku pro děti z Dětského centra SLUNÍČKO, kteří neměli tolik štěstí strávit Vánoce se svou rodinnou. 
 
Minulý rok se nám podařilo nastřádat nemalou sbírku, a tak věřím, že i letos to SPOLEČNĚ zvládneme 🙂
 
Co se MATERIÁLNÍ pomoci týče, můžete Sluníčka obdarovat následovně:
– hygienické potřeby pro nejmenší (0-3 roky)
– školní a výtvarné potřeby pro školáčky 
 
Finanční sbírka na pomoc dětem proběhne v rámci Vánoční show za účasti paní ředitelky Dětského centra Sluníčko. Zároveň po dobré zkušenosti z minulého roku bychom i letos chtěli uspořádat naše „VÁNOČNÍ TRHY“ (= blešák) , na které děti (maminky, babičky,…) mohou přinést cokoliv, co doma vyrobí, upečou nebo pro to doma zkrátka není již místo a třeba někomu jinému by to mohlo udělat radost. Tento blešák bude otevřen cca 30 min před začátkem naší Show (konkrétní časy ještě upřesníme), abyste si mohli všichni v klidu „nakoupit“ 🙂
 
PS: Materiální i finanční podporu budeme vybírat na Vánoční show a po jejím ukončení si ji převezme pí. ředitelka Dětského centra, která se celé akce zúčastní s námi.  V případě dotazů se prosím obracejte na Niku (+ 420 608 258 417).
 
Předem děkujeme za jakoukoliv pomoc a těšíme se na společné setkání,
za ASL, Nika