top of page

Sporty pro děti 1-4 roky

Tyto kroužky jsou určeny těm nejmenším dětem, jedná se o první „krůčky“, o první začlenění dětí do party a hlavně první setkání s trenérem/lektorem. Probíhají za účasti rodiče/prarodiče a jsou vedeny zábavnou a pestrou formou tak, aby se děti těšily na další cvíčo.

IMG-20200529-WA0029.jpg

Ceník všech kroužků

Ceník 2023.png

Stonožky

STONOŽKY jsou naše cvičení dětí s rodiči (prarodiči), je určeno dětem od 1 do 3 let (v závislosti na psychomotorickém vývoji dítěte).

Na cvičení je třeba vždy alespoň 1 doprovod, který se bude se svým dítětem aktivně zapojovat do lekce.

Lekce je rozdělena na dvě části – společná a individuální. Ve společné části se děti učí fungovat ve skupince více dětí,  těšit se mohou na společné pohybové aktivity, které jsou doplněny o zábavné hry, říkanky, básničky. V druhé části lekce je dán dětem prostor, aby si mohli vyzkoušet, osahat a prozkoumat sportovní náčiní a pomůcky.

Jakmile budou děti schopny zvládnout lekci bez svého doprovodu, mohou navázat na další sportovní aktivity určené pro děti bez doprovodu rodičů (Děti na startu, taneční Berušky, Gymnasticko-Aerobní přípravka, Baletní přípravka)

 

Cena:

750,- (permanentka na 10 vstupů), jednotlivé lekce 90,-

Číslo účtu: : 2601388433/2010

VS: 0500

Do poznámky k platbě prosím uvádějte vždy název kroužku (STONOŽKY) a jméno dítěte.

 

Čas:

Středa: 16:00 – 17:00

 

Kde se cvičí:

Tělocvična Sokolovna Vratislavice – zrcadlový sál

 

Lektor:

Terka Š.

Malý šikulka

Obecné informace:

Cvičení „MALÝ ŠIKULKA“ je určeno pro děti od  cca 1 do 4 let. Těšit se můžete na pestré a zábavné aktivity, motorické dráhy, Montessori hračky, akupresurní masážní koberečky, říkanky, hry,.. bude toho zkrátka spousta! A největší zábavou budou i nové (a třeba i první) kamarádi a přátelé!

 

Průběh tréninku:
  • společné přivítání, společná hra

  • básničky a říkanky

  • Montessori stanoviště (motorika), opičí dráha

  • společné rozloučení

 

Cena:

150,- (platí se v hotovosti na místě)

 

Čas:

Pátek: 9:30 – 11:00

 

Rezervace:

Rezervaci poprosíme předem na tel. +420 608 258 417

 

Kde se cvičí:

V RD (Kořenovská 1841, Vratislavice n.N.)

 

Lektor:

Veru Kolmann

Fit Maminky

FIT MAMINKA je dynamicko – posilovací cvičení pro maminky s dětmi, kterým je během cvičení umožněno pohrát si v dětské herničce plné nejen Montessori hraček.

Během cvičení využíváme váhu nejen vlastního těla, ale pro zpestření a zkvalitnění tréninku máme k dispozici BOSU a další sportovní pomůcky (činky, koberečky, posilovací gumy, overbally aj.). 

S sebou kromě pití není třeba nic nosit (já osobně ráda cvičím i na boso). Pro děti však doporučuji protiskluzové ponožky či botičky.

Cvičení je vhodné pro všechny (a vlastně i pro „nemaminky“ – zacvičit si může přijít každý, kdo má zrovna chuť si dát po ránu trochu do těla, jen je třeba  brát  v potaz to, že děti budou všudypřítomní.

Cena:

150,- (platí se v hotovosti na místě)

 

Čas:

Čtvrtek: 10:00 – 11:00

 

Rezervace:

Rezervaci poprosíme předem na tel. +420 608 258 417

 

Kde se cvičí:

V RD (Kořenovská 1841, Vratislavice n.N.)

 

Lektor:

Veru Kolmann

bottom of page