top of page

Příměstské tábory

Milujeme sport, pohyb, zábavu, prázdniny i práci s dětmi – s radostí proto již několik let pořádáme sportovní příměstské tábory během letních měsíců, ale i například jarních prázdnin.

20200824_132336-1-800x445.jpg

Tábor pro nejmenší (vyprodáno!!!)

Nejmenší děti  (vhodné pro děti od 4 do 8 let) si přijdou na své během tábora „MALÝ ZÁŽITKÁŘ“, kde se mohou těšit např. na návštěvu zábavných koutků, zoologické zahrady, IQ parku, práci se zvířátky, rukodílničky, loutkové divadlo a další zážitky.

 

Sportovní tábor

Pro sporťáky pořádáme tábor: „SPORŤÁK“,  který je vhodný pro děti cca od 6 do 10 let. Aktivity během tohoto týdne jsou například: horolezecká stěna, venkovní trampolíny,orientační běh,  Jump Arena, spoustu sportovních her, vodní aktivity v libereckém Bazónu a další.

 

Adrenalinový tábor

Milovníci adrenalinu by si neměli nechat ujít tábor „ADRENALIŇÁK“, který je doslova našlapaný adrenalinovými výzvami: park vysokých lan, Big Swing, dračí lodě, paddleboardy, rafry, koloběžky, horolezecká stěna, bobová dráha a další aktivity. Tábora se mohou účastnit děti školou povinné.

 

Jedná se o náš tradiční tábor, kde necháváme termín stejný – vždy 3. týden v červenci (ADRENALIŇÁK 1.) a poté druhý proběhne 3. týden v srpnu (ADRENALIŇÁK 2.) – každý turnus je v něčem jiném, proto se děti nemusí bát toho, že by měly v případě návštěvy obou termínu „dejavue“ J

 

Přihlašování na kempy bude spuštěno v lednu 2024 – případně Vám veškeré dotazy ráda zodpovím osobně na tel. 608258 417 (Veronika Kolmann)

Foto z táboru:

bottom of page