Příměstské tábory 2022

Chtěli bychom Vás seznámit s našimi letními příměstskými tábory:

ADRENALIŇÁK I. je sportovní příměstský tábor nabitý adrenalinovými výzvami a dobrodružstvím. Je vhodný pro všechny holky a kluky, kteří rádi překonávají výzvy a překážky, nebojí se výšek, rychlosti, pádů ani čerta v létě. Těšit se můžete například na park vysokých lan, raftting, horolezectví, koloběžky, paddleboarding a další zážitky.
Aktivity nebudou totožné a nebudou probíhat na stejných místech (možno tedy zúčastnit se obou turnusů Adenaliňák I. a II. ).

SPORŤÁK je sportovní příměstský tábor vhodný pro všechny holky a kluky, kteří rádi tráví čas aktivně. Týden bude plný tradičních (míčové sporty, orientační běh, atletické hry) i netradičních sportů. Nebude samozřejmě ani nouze o soutěže, hádanky i rébusy pro bystré hlavičky. Vhodné pro školou povinné děti, ale lze po předešlé domluvě přihlásit i menšího „zdatného“ sporťáka (např. z Dětí na startu – MŠ).

MALÝ ZÁŽITKÁŘ sportovní hry, návštěva ZOO, EkoPark, IQ aktivity, vodní hrátky, celodenní výlet do zábavního parku, trampolíny a další výlety a dobrodružství, které potěší převážně menší děti. Vhodné pro děti od 4-5ti let.

ADRENALIŇÁK II. je sportovní příměstský tábor nabitý adrenalinovými výzvami a dobrodružstvím. Je vhodný pro všechny holky a kluky, kteří rádi překonávají výzvy a překážky, nebojí se výšek, rychlosti, pádů ani čerta v létě. Těšit se můžete například na park vysokých lan, raftting, horolezectví, koloběžky, paddleboarding a další zážitky.
Aktivity nebudou totožné a nebudou probíhat na stejných místech (možno tedy zúčastnit se obou turnusů Adenaliňák I. a II.).

SUMMER DANCE a AEROBIČÁK je aerobikově protančený příměstský tábor vhodný pro všechny holky i holčičky (kluci jsou samozřejmě také vítáni). Cílem těchto 5 dní bude užít si týden plný různých tanečních stylů a pohybů, které budou doplněny o základy gymnastiky a aerobiku. Pro ASL Aerobičky bude týden opět „povinný“, neboť během něj proběhne vedle zábavy, soutěží a legrace i sportovní příprava na další sezónu.